maandag 19 september 2016

S.V. Achterveld 1

Vorige week stelde Achterveld nog teleur door met 7-0 te verliezen. Nu diende er opnieuw afgereisd te worden naar Utrecht waar deze keer DWSV wachtte. Die ploeg slaagde er niet in om te scoren. Dat lukte Achterveld zelf ook niet en dan is een 0-0 uitslag een logisch gevolg.

Het was de vraag hoe Janco Heimgartner zou reageren na de afgang van vorige week. Zou de trainer keihard ingrijpen of zijn ploeg juist vertrouwen geven. De voormalige-doelman koos voor het laatste. Slechts één wissel was er te noteren en dat kwam alleen maar doordat Joey van de Brink geblesseerd was. Hierdoor keerde Rudy Baalman terug in de basis. ,,Als team hebben we ons voor de nederlaag van vorige week gerevancheerd'', oordeelde Heimgartner. ,,Ik ben tevreden met een punt, al had er misschien wel meer ingezeten. Wij kregen wat meer kansen dan zij, maar aan de andere kant werden wij een keer geholpen door de paal en de lat. Dan mag je niet klagen. We krijgen nu twee thuiswedstrijden. Ik reken op minimaal vier punten."