Achterveld 1 kan het even niet meer
maandag 20 maart 2017

S.V. Achterveld 1

In 2017 speelde Achterveld vijf wedstrijden en verloor er liefst vier. Alleen de thuiswedstrijd tegen DWSV werd - weliswaar nipt met 3-2 - gewonnen.

Het levert Janco Heimgartner de nodige hoofdbrekens op. ,,Ik heb er geen verklaring voor waarom het na de winterstop wat minder loopt bij ons. We maken veel fouten, misschien komt het doordat we de laatste weken telkens in een andere samenstelling spelen. Het is bij ons echt hele hoge pieken en hele diepe dalen.''

Tegen Odijk waren de oranjehemden duidelijk de mindere ploeg. De bezoekers kwamen verdiend op voorsprong. Rudy Baalman zorgde nog wel voor de gelijkmaker, maar dat was tegen de verhouding in. Een kwartier voor tijd werd het 1-2 en dat was ook de eindstand.

,,Odijk heeft terecht gewonnen'', vond Heimgartner. ,,Wij creëerden veel te weinig. Hopelijk wordt het binnenkort beter.''