maandag 12 september 2016

S.V. Achterveld 1

Een helft lang hield Achterveld probleemloos stand tegen Zwaluwen Utrecht. Echter toen in de 50ste minuut de 1-0 viel stortte de ploeg van Janco Heimgartner volkomen in. Binnen een kwartier was het 4-0. ,,Op ons niveau kun je in een half uur zo'n achterstand nog goedmaken, maar we lieten echt niets meer zien'', mopperde Heimgartner. ,,We hielden achterin echt open huis. We zijn vandaag flink door de ondergrens gezakt en dat mag niet nog een keer gebeuren."

Na een halve wedstrijd was er niets aan de hand voor Achterveld. ,,We waren voor rust gelijkwaardig aan elkaar'', vond Heimgartner. Toen vielen kort achter elkaar Joey van de Brink, Michiel Schouten en Danny van Veluw uit. ,,Daardoor was ik al vroeg door al mijn wissels heen. Dat was niet de reden dat we verloren. We verzuimden om voor elkaar te blijven werken. Integendeel, we lieten elkaar juist in de steek. Het is niet de eerste keer dat dit gebeurde en daar heb ik veel moeite mee."