Achterveld heeft geen antwoord op lange ballen Rivierwijkers
maandag 13 maart 2017

S.V. Achterveld 1

In de rust hadden de spelers van Achterveld nog het idee dat er wel gewonnen kon worden van Rivierwijkers. Dat was op dat moment ook niet eens zo'n vreemde gedachte, want de achterstand was op dat moment 2-1.

Via Bart Kooloos was Achterveld op voorsprong gekomen. Met een beetje geluk scoorde de thuisploeg twee keer tegen.

In de 50ste minuut kregen de bezoekers een strafschop. Rudy Baalman schoot vanaf elf meter over en liet daarmee dé kans op de 2-2 liggen.

Achterveld stortte daarna ook nog eens compleet in. De jonge en onervaren achterhoede - die gevormd werd door Jesse Groenestein, Tim Wouters en Pieter Tolboom - had geen antwoord op de vele lange ballen van de thuisploeg.

Bij 5-2 scoorde Baalman nog wel tegen, maar die treffer zorgde niet voor een ommekeer.

,,Deze uitslag gaf de verhoudingen op het veld niet juist weer'', aldus aanvaller Friso Drewes. ,,We probeerden opbouwend te voetballen, maar waren kwetsbaar bij balverlies.''