Achterveld heeft geen mededogen met oude trainer
zaterdag 7 maart 2020

S.V. Achterveld 1

Eén jaartje was René Ribberink trainer van Achterveld. Dat seizoen werd de ploeg wel meteen kampioen. Met zijn huidige club Eemboys keerde Ribberink terug Sportpark Kerstens en merkte dat zijn oude club geen enkele mededogen had. Met liefst 7-2 werd Eemboys terug naar Baarn gestuurd.
Al na een kwartier stond het 3-0. ,,Toen wist ik al dat het een gelopen koers was'', glunderde Jacco Meurs. ,,Wij kregen veel tijd en ruimte om op hun helft te voetballen. En het zat ook wel een beetje mee van de eerste vier kansen er drie invliegen."
Achterveld bleef het hoge niveau vasthouden en liep mede door een hattrick van goalgetter Sven van Rossum uit naar een uitstekende 7-2 overwinning. Het is voor de Oranjehemden te hopen dat die vorm vastgehouden kan worden tot volgende week. Dan wacht koploper Zeist. ,,Dat is voor ons de laatste kans om de competitie nog wat spannender te maken. Als we daar niet winnen, dan moeten we ons gaan richten op de nacompetitie."

Doelpunten: Friso Drewes 1-0 en 3-0, Jelle Neumann 2-0, Sven van Rossum 4-0, 6-0 en 7-1, Bob van Ruitenbeek 5-0.

Door: Peter Pos (de Leusder Krant)