Achterveld JO8-3 sluit met een polonaise een mooi seizoen af!
zondag 26 mei 2019

S.V. Achterveld JO8-3

Vv Woudenberg- Sva Jo8-3 1-4

25 mei 2019 De laatste speelronde van onze competitie! 

Onze Jo8-3 mocht vandaag uit spelen op de mooie accomodatie van Vv Woudenberg! Onze toppers waren uiterst gemotiveerd, zeker na de winst vorige week tijdens de zwaarbeladen derby tegen Roda '46! We gingen in polonaise richting het veld!

We gingen zeer gretig van start, al waren de beste kansen voor Woudenberg! Door een prachtig schot van Milo werd het snel 0-1 voor ons! We bleven daarna nog zeer goed spelen mede door zeer solide verdedigingswerk en een paar prima reddingen! Ook voorin werd er lekker ge-balt!

De 2e helft begonnen we goed, alleen nu begon de vermoeidheid parten te spelen. Woudenberg kwam verschillende door een paar goede kansen langszij en bouwde de voorsprong op tot 4-1! Dit was de eindstand.

We zijn nu een seizoen met deze toppers onderweg en het is super mooi om te zien, dat ze stuk voor stuk een klasse beter zijn geworden! En dat het plezier met het team goed te zien is!!!

 

JO8-3.jpg