dinsdag 20 november 2018

S.V. Achterveld 4

Er lopen heel wat mensen rond op deze wereld die toch aardig handig zijn...zo kan je in het pittoreske Achterveld zomaar iemand tegen komen die aardig handig is met ouderwetse klokken en lopen er ook een paar handige bewoners rond die goed overweg kunnen met een muziekinstrument bij de plaatselijke muziekvereniging.  Er is ook een andere definitie van het woord handig... Zo was het bijvoorbeeld best handig geweest voor hem dat Napoleon bij Montpelier het idee had gehad dat het wel welletjes was geweest en zich rustig ging nestelen in een hangmat onder een druivenboom in plaats van de lokale bevolking van Waterloo te gaan bezoeken....  Of dat de kapitein van een bekend schip in 1912 bij Spanje het klimaat ook prima vond in plaats van naar New York te varen...dat zou handig geweest zijn....kortom handig kan men ook lezen als slim dingen inzien..... Niet alleen kan deze vorm van handig te vinden zijn in grote gebeurtenissen ook in kleine samenlevingen, bij een bescheiden voetbalclub als SVA zijn sommige dingen soms beter als het net wat handiger aangepakt zou worden....

 

Zo zou het handiger geweest zijn dit verslag 2 dagen eerder al af te hebben...helaas zorgde een uiterst goed verzorgde tentfeest van de lokale PGJU oftewel de A.A. voor roet in het eten, wat dan weer een uiterst handige ezelsbrug is voor de Sint die afgelopen weekend het land weer bezocht vanuit het warme Spanje (dat de Sint dit pas doet vanaf 1913 was dan niet bepaald handig voor een eerder genoemd akkefietje met een ijsberg...)  Handig was het ook geweest om Michiel van Buuren verleden week niet mee te nemen in onze wedstrijd...dat scheelt dan toch weer een tegendoelpunt minder op overzicht van de KNVB...Handig was het om Ronald rustig te laten wennen aan de nieuwe competitie op de zaterdag in plaats van hem naar een lager elftal te sturen naar zijn wanprestatie in de beker, het regent nu immers doelpunten vanaf zijn kant...Handig is het om met minimaal 14 spelers op pad te gaan met Achterveld 4, voor je het weet heb je last van een Chrisje of een Frankje en sta je binnen een aantal minuten met een man minder op het veld.....

 

Met deze korte inleiding begeven we ons naar het de 17e van November naar het sportpark van Woudenberg wat voor velen van ons betekende de 1e keer te voetballen op dit complex...Het was best handig geweest om van tevoren te weten dat het nog best een stuk lopen was naar het sportpark vanaf de parkeerplaats...na deze flinke wandeling zorgde dit bij Frank voor een flinke hongerklop wat gelukkig gestild kon worden door de culinaire hoogstandjes uit de plaatselijke kantine.. Nadat ook de laatste speler met de kleding tas het hokje betreden had kon Harry zich opmaken voor de opstelling bekend te maken....Dit zorgde dan gelijk voor de eerste smet van de dag...Dave had besloten om zich bij Willem netjes af te melden om op tijd te komen in verband met werk...Willem Jr. in dit geval en niet medecoach Willem Sr.   Voor de volgende keer zou het handig zijn om je af te melden bij 1 van de leiders, dit zorgt voor een ietwat rustiger verloop van het opstellen van het elftal voor de wedstrijd en in de rust... Gelukkig was Lenn bereid om mee te doen vandaag en met de kleine versie van Dave in de basis trapten we om 13.00 uur af voor de wedstrijd. De wedstrijd kabbelde voort totdat Rick die normaal gesproken alleen te lezen is in de onderste regionen van onze verslagen de keeper verschalkte met een kopbal en zo de 1-0 op het scorebord mocht noteren. Met deze ruststand gingen we rusten en trapten de thuisspelers keurig om 14.00 uur weer af voor de 2e helft...Ook Remco trapte vervolgens binnen een aantal minuten af...helaas was dat wel op de teen van de scheidsrechter. Het is niet echt handig om nadat je zelf op je tenen getrapt bent door je persoonlijke tegenstander dit vervolgens te demonstreren aan de scheidsrechter hoe dat ging.. Wat ook niet meehelpt is dat je vervolgens iets te ver je demonstratie doorvoert en per ongeluk zijn teen raakt…Niet handig is om dan de quote ‘’nou dan weet je in ieder geval hoe het voelt’’ te zeggen… Met 10 man sterk probeerden we met man en macht de voorsprong te verdedigen…zelfs met af en toe een kleine speldenprik naar het doel van tegenstander als gevolg…We noemen bijvoorbeeld een schitterende rush langs de zijlijn van Frank die vervolgens maar besloot dat het wel mooi was geweest voor vandaag en keurig aftekende met een dikke 14 minuten speeltijd…Helaas viel de 1-1 wel en mochten we uiteindelijk blij zijn met 1 punt! Volgende week spelen we thuis tegen Jonathan, dan hopen we met zijn allen een stukje slimmer geworden te zijn en de drie punten binnen de dorpskern kunnen houden…

 

Als laatst kunnen wij u melden dat het niet echt handig is dat Rick geen zin had in een vrolijke voetnoot aan het eind van het verslag…nu mist u deze week dus een mop van onze goalgetter van vandaag.