Friso Drewes en Remo van Ruitenbeek nemen Achterveld bij de hand
maandag 3 april 2017

S.V. Achterveld 1

Voor het eerst dit seizoen startte Remo van Ruitenbeek bij Achterveld in de basis. De aanvallende middenvelder drukte meteen een stempel op de wedstrijd tegen Brederodes. Van Ruitenbeek scoorde twee keer. Friso Drewes deed het overigens nog beter. De spits doelpuntte liefst drie keer. Dat gebeurde overigens allemaal in de eerste helft.

Vanwege een liesblessure haakte Van Ruitenbeek halverwege af. In de tweede helft geloofde Achterveld het verder wel. ,,De jongens vonden de verrichtingen bij Ajax - Feyenoord spannender'', merkte Janco Heimgartner. ,,Ik had niet het gevoel dat de tweede helft nog serieus genomen werd.''

Via Frederik van Middelaar kwam de vierdeklasser nog wel op 6-0. Daarna scoorde Brederodes nog twee keer tegen.

Door dit resultaat ligt Achterveld wel op koers om de nacompetitie te halen. ,,We moeten nu nog twee keer tegen een ploeg die onderaan staat. Als we met vandaag meegeteld uit deze serie negen punten pakken, dan zijn we heel dichtbij en krijgen we nog een mooi toetje aan het einde van het seizoen.''