Game over voor Achterveld
zondag 12 mei 2019

S.V. Achterveld 1

Achterveld speelt ook volgend seizoen in de vierde klasse. Dat werd duidelijk na de teleurstellende nederlaag tegen Voorwaarts Utrecht. Ook al speelde de thuisploeg nergens meer om, toch stapten zij met een 2-0 overwinning van het veld. ,,Dat was heel zuur'', aldus Ferry Marks. ,,Zij misten ook nog eens een paar van hun betere spelers, terwijl wij compleet waren. Iedereen wist wat er op het spel stond, maar dat zag je op het veld niet terug. Deze nederlaag hebben we aan onszelf te wijten."

Toch zag het er lange tijd naar uit dat het nog goed kon komen voor Achterveld. Ook al zat de ploeg niet heel goed in de wedstrijd, tot 20 minuten voor tijd bleef het 0-0. Daarna scoorden de Utrechters nog twee keer. De andere uitslagen waren allemaal ongunstig voor Achterveld. In theorie is het nog mogelijk dat Achterveld nog tweede wordt, maar dan moet er wel een klein wonder gebeuren. Bovendien heeft Achterveld het niet meer in eigen hand.