Goeie start Achterveld JO8-3 levert helaas geen overwinning op tegen Hoogland.
zaterdag 16 februari 2019

S.V. Achterveld JO8-3

Wat een heerlijke ochtend om te voetballen, we gingen met volle goede moed richting Amersfoort-Noord om onze zwaarbeladen derby tegen Hoogland te spelen! We gingen zeer sterk van start! Helaas scoorde Hoogland de 1-0!!

2.png

Nog geen paar minuten later maakte Job na een super mooi afstandsschot de aansluitende treffer 1-1⚽😃👌🏼! Hoogland maakte gauw daarna de 2-1, even later maakte Job na mooi samen spel de 2-2, vervolgens was Achterveld ontketend en schoot Huub de bal snoeihard in de kruising van de tegenstander! 2-3!

naamloos.png

Hierna speelde Achterveld nog lekker door alleen had Hoogland iets meer adem waardoor de eindstand 8-3 voor Hoogland is geworden!

3.png