Schokeffect blijft uit bij Achterveld JO8-1 ondanks nieuwe coach Reinard
zaterdag 2 november 2019

S.V. Achterveld JO8-1

Zaterdag 2-11-2019:

Eemdijk jo8-1 - Sva Jo8-1 eindstand 10-5!
We vertrokken naar Bunschoten voor de zwaar beladen wedstrijd tegen Vv Eemdijk! Vol enthousiasme en gedreven begonnen we na een enthousiaste rondvraag door onze nieuwe coach (Reinhard Bokkers) van ons team in kleedkamer 5 aan de wedstrijd!
Ook werd er vooraf door onze dames een nieuwe yell gemaakt! “Yell Yell Yell de Achtervelders winnen wel, Heey”. Dit gaf het teamgevoel nog een extra zetje!
Nu de wedstrijd:
Na 2 minuten stonden we met 2-0 achter! We waren nog niet helemaal wakker😅
Maar goed dat we weer veerkracht toonden en scoorde de 2-1 door prima samenspel! Vervolgens werd het 3-1, Eemdijk had toch het betere spel en scoorde erg makkelijk! Wij kwamen daarna nog 4x tot scoren! We hebben echt prachtige doelpunten gezien!👌🏼👌🏼
Uiteindelijk werd de eindstand 10-5 voor de “Eemdiekers”
De penalty's daarentegen wonnen we daarna glansrijk!!
Tweemaal trainen in de week werpt wel vooruitgang merken we! 👌🏼⚽💪🏼
Na afloop hebben we met zijn allen nog even onder het genot van limonade nog even nagepraat over de wedstrijd, wat gaat er goed en wat kan er beter! Leuk om te horen hoe ze er zelf ook mee bezig zijn!👌🏼
Opvallend detail overigens was het aanplakbiljet op kleedkamer 5! We dachten eerst dat onze nieuwe coach Bokkers dit geregeld had, en dat ze bij Eemdijk niet zo goed in het spellen zijn van de naam Bokkers!😱🙈😂😂
naamloos.png