SV Achterveld 1 wint "oefenpotje"
zondag 1 mei 2016

S.V. Achterveld 1

Na de nederlaag van vorige week ging bij Achterveld de focus op de nacompetitie. ,,De laatste drie duels van de competitie zien we als oefenpotjes'', was Dennis van Dijk resoluut. De trainer van Achterveld keek voor de uitbeurt tegen Forza Almere vooral naar de fysieke toestand van zijn ploeg. Mark de Ridder (hamstring) en Dennis Kok (wreefblessure) kwamen niet in actie, terwijl Michiel Schouten en Frederik van Middelaar maar een helftje mee hoefden te doen. ,,Ik wil deze weken gebruiken om alle pijntjes weg te werken en iedereen fit te krijgen. Het resultaat vond ik minder van belang.'

 

Het leek dat Achterveld, waar de junioren Stan Vos en Raoul Doesburg na rust hun opwachting mochten maken, met een bloedeloos gelijkspel terug naar huis zou keren. Maar in de slotfase was het toch twee keer raak. Dennis Hak en Kevin van Ruitenbeek rondden beiden een fraaie aanval af en ook dat past prima in de oefencampagne richting lijfsbehoud.