Voorlopige indeling jeugdteams seizoen 2024-2025
maandag 8 juli 2024


De voorlopige indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2024-2025 is door de technische commissie jeugd opgesteld. De indeling is onder voorbehoud, de technische commissie jeugd behoudt zich het recht voor om wijzigingen door te voeren.

Bij vragen of opmerkingen kan een e-mail gestuurd worden naar de technische commissie jeugd. Zij zullen dan contact met u opnemen.
Het mailadres van de technische commissie jeugd: tcjeugdsva@gmail.com.

Competitie-indelingen worden op 9 augustus door de KNVB bekend gemaakt, het wedstrijdschema op 10 augustus. Deze zijn dan terug te vinden via de website en app van voetbal.nl.

Zaterdag 7 september starten de eerste competitiewedstrijden.


Technische commissie jeugd:

  • Alex Boersen
  • Arjan van Ginkel
  • Remco de Jong
  • Gert Noorlander
  • Peter van Ruitenbeek

Indeling jeugdteams seizoen 2024-2025:


Kabouters / JO7

Aanspreekpunt namens de TC: Alex Boersen

 1. Levi Blom
 2. Duuk Boersen
 3. Nora Bokkers
 4. Mats 't Jong
 5. Jan Kooloos
 6. Qiya Lail
 7. Ryan Orzeszek
 8. Sven van Ruitenbeek
 9. Sven Smal
10. Swen Stoffelsen

Trainers:
- Jan Boersen
- Amanda Stoffelsen
Vacature

 

Achterveld JO8-1 en JO8-2 (6 tegen 6)
Aanspreekpunt namens de TC: Alex Boersen
De teamindeling zal aan het begin van het seizoen gemaakt worden.

 1. Stefan Barth
 2. Finn Blom
 3. Jessey Bokkers
 4. Bart Hak
 5. Scottie van Heugten
 6. Daniel Kanadashvili

 7. Joris Kok
 8. Jodi Kooloos
 9. Leonore Looij
10. Sep Mulder
11. Evi van Ruitenbeek
12. Morris Tolboom
13. Charlie Tolboom
14. Indi van Zijtveld

Trainers/leiders:
- Lisa Hak
- Laura Kok
- Peter Mulder
- Rob Tolboom

 

Achterveld JO9-1  (6 tegen 6)
Aanspreekpunt namens de TC: Alex Boersen

1. Evi Boersen
2. Wessel Boon
3. Puck Boon
4. Wout van Dalen
5. Floris van Driel
6. Joël van den Ham
7. Fosse Heikamp
8. Armand Karor
9. Tijn Veldkamp

Trainers/leiders:
- Henk Boerrigter
- Michiel van der Ham

 

Achterveld JO10-1  (6 tegen 6)
Aanspreekpunt namens de TC: Remco de Jong

 1. Hugo van den Berg
 2. Vigo Blijlevens
 3. Dana Bokkers
 4. Neil van de Burgwal
 5. Noortje Houtveen
 6. Walter Huijskes
 7. Cesar Jeukens
 8. Matthijs Onderdelinden
 9. Djurre Tijmensen
10. Andreas Verheijen

In overleg zal er iedere wedstrijd twee spelers worden uitgespeeld op de JO11.

Trainers/leiders:
- Peter Bokkers
- Lucas Jeukens
Vacature

 

Achterveld JO11-1 (8 tegen 8)
Aanspreekpunt namens de TC: Remco de Jong

1. Finnley van Breemen
2. Phileine van Drie
3. Fajah de Jong
4. Angus Merk
5. Delan van Ravenhorst
6. Tim van Ruitenbeek
7. Tim Tolboom
8. Samuel Zwerus

Trainers/leiders:
- Patrick van Drie
- Remco de Jong
- Joost Tolboom

 

Achterveld JO12-1 (8 tegen 8)
Aanspreekpunt namens de TC: Gert Noorlander

 1. Timon Barth
 2. Owen van de Burgwal
 3. Ryan Hak
 4. Duuk van Hamersveld
 5. Lucas van den Hudding
 6. Otis Jeukens
 7. Koen Kok
 8. Micha Kooloos
 9. Dorus Kooloos
10. Guus Leijenhorst
11. Nazar Liaschenko
12. Jurre Smal

Trainers/leiders:
- Jorn van de Burgwal
- Harald van de Hudding
- Jarno Smal
- Vacature

Achterveld JO13-1 (11 tegen 11)
Aanspreekpunt namens de TC: Gert Noorlander

 1. Rik Bokkers
 2. Daan van der Burgh
 3. Mischa Diduk Mykhailo
 4. Roan Gerritse
 5. Nick Houtveen
 6. Dani Kooloos
 7. Jack Lanting
 8. Kees Loseman
 9. Mats Muller
10. Roan Ouwerkerk
11. Leon Varkevisser
12. Djaylen Wessles
13. Nathanael de Wit
14. Ivan Zakorchema


Trainers/leiders:
- Nathasja Baalman
- Reinard Bokkers
- Joey Wessels
Vacature

 

Achterveld JO14-1 (11 tegen 11)
Aanspreekpunt namens de TC: Gert Noorlander

 1. Robin Böhmer
 2. Jochem Boon
 3. Job van der Burgh
 4. Max Davelaar
 5. Jarno van den Hoven
 6. Emmanuel Kachaka Kosogo
 7. Matthijs Klok
 8. Tom Lanting
 9. Ben van der Maas
10. Rik Noorlander
11. Huub van de Wolfshaar
12. Milo van Zijtveld
13. Liam Hak
14. ............

Trainers/leiders:
- Marcel Hak
- Gert Noorlander
Vacature

 

Achterveld JO16-1 (11 tegen 11)
Aanspreekpunt namens de TC: Peter van Ruitenbeek

 1. Casper Boom
 2. Jesse Evers
 3. Roy van de Glind
 4. Sander Hazelaar
 5. Ties Hazelaar
 6. Tim van Houten
 7. Sem Kooloos
 8. Tijn Kroeze
 9. Milan van Rijnsoever
10. Xavi Staneke
11. Kylian Turk
12. Quint van de Wetering
13. .................

Trainers/leiders:
- Alex Boersen
- Aalt van Ginkel
- Robert Kroeze
- Henk van Rijnsoever
- Freddy van de Wetering

 

Achterveld MO12-1  (8 tegen 8)
Aanspreekpunt namens de TC: Gert Noorlander

 1. Femke van de Beek
 2. Lieke van de Beek
 3. Jill Brundel
 4. Laël Deij
 5. Quinty Houtveen
 6. Fenne Huurdeman
 7. Fayenne Kooloos
 8. Lenka van Middelaar
 9. Ilse Noorlander
10. Britt Tijmensen
11. Puck Tolboom
12. Naomi van der Wal

Trainers/leiders:
- Ben Houtveen
- Jolanda Noorlander
- Angela Tijmensen
- Frank Tolboom
Vacature

 

Achterveld MO15-1  (11 tegen 11)
Aanspreekpunt namens de TC: Gert Noorlander

 1. Georgina Anim
 2. Linde Bokkers
 3. Sanne van Burgsteden
 4. Sofie van de Glind
 5. Merle van der Ham
 6. Ilse van den Hengel
 7. Demi Huurdeman
 8. Saar Kooloos
 9. Emma Looij
10. Emma van der Maas
11. Yeslin van Mourik
12. Iris Tolboom
13. Britney van der Wal
14. Daisy van der Wal
15. Liz van Wieringen

Trainers/leiders:
- Anita van de Glind
- Sander Tolboom

 

Achterveld MO20-1  (11 tegen 11)
Aanspreekpunt namens de TC: Arjan van Ginkel

 1. Manouk van den Berg
 2. Nanouque Bruens
 3. Nikki van Burgsteden
 4. Djalynn van Ginkel
 5. Marloes van de Glind
 6. Laura van de Glind
 7. Lola Hak
 8. Franciska van den Hengel
 9. Nikki Joosten
10. Milou van de Lagemaat
11. Esmée Overgoor
12. Mylêne Overgoor
13. Abby Poorts
14. Julia van Rijnsoever
15. Renske van Ruitenbeek
16. Fiene Schoonderbeek
17. Maudy de Vette
18. Noortje Voorburg
19. Jill van de Wetering
20. Lotte Zwambag

Trainers/leiders:
- Arjan van Ginkel
- Erik Hak
- Frank Schoonderbeek
- Rob de Vette
- Rien de Wit